
Cosplay KOI Red Colored Contact Lenses
| Color | Red |
| Style | KOI |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark andlight eyes |
| Duration | Lasts for 365 DaysOnce Opened |
Original: $8.99
-70%$8.99
$2.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Red |
| Style | KOI |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 38% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark andlight eyes |
| Duration | Lasts for 365 DaysOnce Opened |























