✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Cosplay Abyss Gold Colored Contact Lenses
| Color | Gold |
| Style | Abyss |
| Type | 0.00/Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
$2.70
Original: $8.99
-70%Cosplay Abyss Gold Colored Contact Lenses—
$8.99
$2.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Gold |
| Style | Abyss |
| Type | 0.00/Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 14.5mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |























