✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Halloween 17mm Blind Black Sclera Colored Contact Lenses
| Color | Black |
| Style | Halloween |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 17.0mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 9.0mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
$17.70
Original: $59.00
-70%Halloween 17mm Blind Black Sclera Colored Contact Lenses—
$59.00
$17.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Style | Halloween |
| Type | 0.00 / Plano |
| Material | Polyhema |
| Diameter | 17.0mm |
| Water Content | 40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 9.0mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |