✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Cosplay Queen Light Blue Colored Contact Lenses
| Color | Light blue |
| Style | Queen |
| Type | With power 0.00 |
| Material | HEMA |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 38%-40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |
$2.40
Original: $7.99
-70%Cosplay Queen Light Blue Colored Contact Lenses—
$7.99
$2.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Light blue |
| Style | Queen |
| Type | With power 0.00 |
| Material | HEMA |
| Diameter | 14.2mm |
| Water Content | 38%-40% |
| Life Span | Yearly |
| Base Curve | 8.6mm |
| Packageing | 2 Per Pack (Pair) |
| Recommendation | For both dark and light eyes |
| Duration | Lasts for 365 Days Once Opened |





















